„Konkurs na najpiękniejszy ogród; taras/balkon lub element ozdobny oraz na ogródek warzywny w Gminie Chorkówka” rozstrzygnięty

12 czerwca br. Wójt Gminy Chorkówka przy współpracy Gminnego Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Chorkówce ogłosił konkurs na Najpiękniejszy ogród; taras/balkon lub element ozdobny oraz na ogródek warzywny w Gminie Chorkówka.

Celem konkursu była promocja właściwych praktyk związanych z estetyką otoczenia oraz nowatorskich pomysłów i rozwiązań w dziedzinie projektowania ogrodów, balkonów, tarasów, elementów ozdobnych oraz zakładania ogródków warzywnych. Konkurs ogłoszony został w trzech kategoriach:

„Ogród”, „Taras lub balkon, element ozdobny” i „Ogródek warzywny”.

Komisja konkursowa po analizie zgłoszeń i obejrzeniu zgłoszonych aranżacji ogrodowych w terenie, przyznała w każdej kategorii wyłącznie nagrody główne.

Nagrodę główną w kategorii OGRÓD – przyznano Pani Renacie Wojtuń ze Zręcina

Nagrodę główną w kategorii TARAS/ BALKON  lub ELEMENT OZDOBNY – za najpiękniejszy element ozdobny tj. „oczko wodne” otrzymała Pani Joanna Trybus z Chorkówki

Nagrodę główną w kategorii OGRÓDEK WARZYWNY otrzymała Pani Grażyna Dziadosz z Chorkówki.

Nagrody, w każdej z kategorii, to wysokiej jakości narzędzia ogrodnicze firm FISKARS oraz GARDENA.

Nagrody dla zwycięzców ufundowała firma AGZ sp. z o.o. z Krosna, działająca w branży  elektroenergetycznej, teletechnicznej w tym światłowodowej oraz instalacyjnej.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom a Prezesowi firmy AGZ Panu Grzegorzowi Zarzyckiemu dziękujemy za wsparcie naszego przedsięwzięcia poprzez sfinansowanie wspaniałych nagród.