Nowa przestrzeń dedykowana Seniorom

Od stycznia 2021 r. rozpoczynają działalność Dzienny Dom „Senior+” w Kopytowej i Klub „Senior+” w Chorkówce.
📍 Uczestnikami Dziennego Domu „Senior+” w Kopytowej i Klubu „Senior+” w Chorkówce mogą być osoby nieaktywne zawodowo, zarówno kobiety jak i mężczyźni, które ukończyły 60 lat i są mieszkańcami Gminy Chorkówka.
📍 Celem działalności Dziennego Domu i Klubu jest rozpoznawanie potrzeb Seniorów oraz rozwijanie ich zainteresowań poprzez organizację atrakcyjnych form spędzania czasu wolnego w bezpiecznej i przyjaznej przestrzeni. Ponadto Seniorzy będą mieć możliwość uczestniczyć w spotkaniach tematycznych, zajęciach kulinarnych, edukacyjnych, kulturalnych, plastycznych i ruchowych. To tu będzie można rozwijać pasje, budować relacje, uczestniczyć w szeregu tematycznych wydarzeń.
📍 Informacja o naborze do obu placówek będzie udostępniona na stronie internetowej GOPS w Chorkówce (www.gops.chorkowka.pl) oraz Gmina Chorkówka, a także na fanpage’u Gminy.
Jeżeli macie Państwo pytania proszę dzwonić do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Chorkówce. Pracownicy Ośrodka odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w uzupełnieniu dokumentów rekrutacyjnych. Tel: ☎️(13) 43 86 920, ☎️(13) 43 86 921, ☎️(13) 43 86 927
Osoby zainteresowane uczestnictwem w Klubie i Dziennym Domu mogą zgłaszać się osobiście w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Chorkówce lub kontaktować telefonicznie pod nr: ☎️(13) 43 86 920, ☎️(13) 43 86 921, ☎️(13) 43 86 927.
Plakat informujący Od stycznia 2021 r. rozpoczynają działalność Dzienny Dom „Senior+” w Kopytowej i Klub „Senior+” w Chorkówce.